Losowe wpisy

Kolejny sukces polskiej aktorki w USA. Agent Tom;a Cruise'a walczy o Joannę Kulig
Joanna z każdym dniem czuje się w Mieście Aniołów jak ryba w wodzie, brylując na kolejnych ściankach. 36-latka ma również niepowtarzalną okazję, aby poznać światowe persony, takie jak chociażby Brad Pitt, z którym jakiś czas temu chętnie się fotografowała, nie kryjąc entuzjazmu. Okazuje się, że amerykańska kariera Kulig nie zwalnia choćby na chwilę, bo jak donosi Super Express, o Joasię podobno biją się najlepsi agenci z Hollywood. W walce o polską artystkę wystartował ostatnio Joel Lubin, który jest agentem m.in. Toma Cruise'a, czy Jeremyego Rennera. Promotor gwiazd jest podobno zafascynowany Asią: On ma słabość do europejskich aktorek, szczególnie tych ze wschodu. Kilka lat temu ożenił się z serbską gwiazdą Mariją Karan, która robi karierę w Hollywood. Lubin ma nadzieję pozyskać Kulig do swej stajni. A jak wiadomo, tam najważniejsze są dobre kontakty, a on je ma - cytuje swojego rozmówcę z Los Angeles Super Express.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 10 grudnia 2018 o 13:12 przez jatoja
Ojciec rzuca w powietrzu 4-miesięcznym dzieckiem. "Jej kości trzaskają. To cudowne!"
Ten film wywołał burzę w Internecie. Ojciec podrzuca 4-miesięczne dziecko, wymachuje nim na wszystkie strony i wszystko uwiecznia na 2-minutowym filmiku. Internauci byli bezlitośni: "Ty kryminalisto", "Sadysta!", "Wariat", "Świnia" - to tylko niektóre z określeń. Co ma na swoją obronę ojciec dziewczynki? Mężczyzna twierdzi, że jest to tylko forma ćwiczeń, które praktykowano w czasach antycznych. Przekonuje, że dziecku nic nie grozi.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 25 września 2017 o 13:09 przez RoundHere

Podstępem zwabił ją do łazienki

Ta kobieta postanowiła zrelacjonować wszystko, co działo się z nią po gwałcie w jednym z hosteli w Republice Południowej Afryki. 27-latka została brutalnie zgwałcona po tym, jak postanowiła wziąć prysznic w łazience hostelowej, do której zaprosił ją mężczyzna o imieniu Shakir.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 30 sierpnia 2018 o 15:08 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Kraków: Zboczeniec masturbował się na przystanku, został nagrany kamerą
Oddajmy głos autorowi nagrania, który alarmuje na stronach wykop.pl (pis. oryg.): „Uwaga zbok! O godzinie 14:40 starszy mężczyzna w okularach, około 60 lat onanizował się za gazetą na przystanku „Siewna Wiadukt” obok Rossmana. W trakcie dzwonienia na policję, mężczyzna ubrał się i udał na inny przystanek „Siewna Wiadukt”, a później na ławkę obok bloku Mackiewicza 20".
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 20 września 2018 o 11:09 przez kwiatlotosu
Aż 2 300 osób trafiło na SOR przez pizze tylko w 2017 roku i to nie są żarty
Agencja rządowa U.S. Consumer Product Safety Commission opublikowała niedawno bardzo ciekawe dane. Według nich na ostrym dyżurze wylądowało aż 2 300 osób tylko z powodu pizzy. Takie dane zostały udostępnione na ich koncie w serwisie Twitter. Wszystko oczywiście z okazji zbliżającego się Narodowego Dnia Pizzy, którego data wypada w innym terminie niż data tego Międzynarodowego Święta Pizzy. Cała rzecz miała miejsce bowiem w USA. 

Jeśli jednak wydaje wam się, że ludzie lądowali w szpitalach w wyniku powikłań związanych z jedzeniem pizzy, to musimy wyprowadzić was z błędu. Chodziło bowiem głównie o samego „placka” i jego „traktowanie”. Ludzie więc lądowali w szpitalach głównie z powodu oparzeń pizzą, spadnięć z łóżka w trakcie sięgania po pizze, oparzeń pudełkiem lub patelnią, na której podgrzewano pizze itp. 

Agencja często publikuje podobne dane, więc warto znaleźć ich i śledzić na Twitterze. Niektóre z nich mogą was naprawdę zaskoczyć. 
 
Do ulubionych Komentarze

Głosy

Dodano 11 września 2018 o 16:09 przez e-wonsz
To, że wiele bardzo groźnych, a nawet zabójczych chorób odeszło w zapomnienie zawdzięczamy szczepionkom. Pierwsza szczepionka została wynaleziona w 1796 roku i właśnie wtedy rozpoczęła się wielka rewolucja w medycynie. Już w 1980 całkowicie wyleczono ospę prawdziwą, która wcześniej zabijała miliony ludzi. W galerii znajdziecie zdjęcia pokazujące, jak wyglądały ofiary chorób, które trapiły ludzkość przed wynalezieniem szczepionek. Nie są to na pewno obrazki dla ludzi o słabych nerwach.

Kolejne zdjęcia chorób w galerii -->
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 27 października 2018 o 21:10 przez MarcinZfejsa
Źródło: tytus.edu.pl
W Chinach urodziły się pierwsze zmodyfikowane genetycznie dzieci. Są odporne na wirusa HIV
Chiński naukowiec He Jiankui ogłosił, że na początku listopada urodziły się pierwsze na świecie bliźniaczki modyfikowane genetycznie. Lulu i Nana dzięki ingerencji w geny mają być odporne na wirusa HIV. Zmiany przeprowadzono w embrionach, w procesie zapłodnienia in vitro, przy pomocy metody pozwalającej precyzyjnie edytować genom danej komórki. Stosowanie technologii działającej niczym kopiuj-wklej na genach wywołuje jednak mnóstwo kontrowersji. W Europie i USA modyfikacje genetyczne ludzkich embrionów, które prowadzą do ciąży i narodzin, są zakazane. Chińscy naukowcy wiedzą, że taki eksperyment budzi etyczne zastrzeżenia. Ich zdaniem taka procedura powinna być dostępna tylko do celów terapeutycznych, a nie do tworzenia embrionów o określonym kolorze oczy czy wyższym IQ.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 28 listopada 2018 o 17:11 przez jatoja
Pożegnaj się z bliskimi... Dzisiejszy Krwawy Księżyc to zwiastun apokalipsy, która zacznie się lada chwila
Teorii o końcu świata jest mnóstwo. Teraz dołączyła do nich ta mówiąca o ukrytym w Biblii przekazie, który wieszczy nadejście apokalipsy. Mówi ona o zagładzie, której symbolem ma być rzadkie zjawisko – "krwawy księżyc". Tego typu widok pojawia się na niebie zaledwie 28 razy w ciągu stulecia. Kolejna okazja pojawi się już za kilka dni, bo 21. stycznia. Pisał o tym m.in John Hagee, autor książki "Cztery Księżyce: coś się zmieni", który w swoi tekście powoływał się na cytat z księgi Joela 2:31, czyli na słowa: "Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc w krew, przed wielkim i strasznym dniem Przyjdź Panie ". Jej autor twierdzi, że "Niebiosa są Bożym billboardem, że wysyła sygnały na planetę Ziemię, ale my po prostu ich nie odczytywaliśmy". Hagee wierzy przy tym, iż nastąpi Wniebowzięcie, w którym chrześcijanie zostaną zabrani do nieba, a Izrael pójdzie na wojnę w wielkiej bitwie zwanej Armagedonem, natomiast Jezus powróci na Ziemię...
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 19 stycznia 2019 o 23:01 przez jatoja
Bójka Lewandowskiego z Krychowiakiem? Komentarz Krychowiaka!

W sensacyjnych artykułach (informacja miała pochodzić od jednego z pracowników PZPN) można było przeczytać, że obaj piłkarze posprzeczali się w szatni po meczu z Czechami i doszło do rękoczynów. Miały paść mocne słowa, a Krychowiak – według tych sensacyjnych informacji – miał nawet uderzyć Lewandowskiego. Podczas sobotniego spotkania z mediami do artykułów odniósł się Krychowiak.

To jest totalna nieprawda. To świadczy tylko o tym, że jak nie ma wyników, można pisać kompletne kłamstwa, aby zrobić trochę szumu – powiedział Krychowiak, który przy okazji komplementował Lewandowskiego. - Robert nie musi strzelać wielu bramek, żebyśmy wiedzieli, jak to jest dobry i potrzebny nam zawodnik. Życzę mu wielu goli.

Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 22 listopada 2018 o 10:11 przez Defdef
Córka Paula Walkera skończyła 20 lat. Fani: „Jesteś najpiękniejsza, wyjdź za mnie”
Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w 2013 roku. Uwielbiany aktor w chwili śmierci osierocił swoją 15-letnią wówczas córkę. Dziś Meadow Walker jest już 20-letnią, piękną kobietą, na którą napatrzyć się nie mogą nie tylko fani aktora.
Do ulubionych Pobierz Komentarze

Głosy

Dodano 07 listopada 2018 o 13:11 przez MarcinZfejsa
Źródło: instagram
Losuj kolejne